0342 230 54 54’ü arayarak Müşteri Hizmetleri birimimize ulaşabilirsiniz, hatta beklemek istemediğiniz durumlarda bize çağrı bırakabilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz olabilecek en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaklardır.
Siparişinizi oluşturduktan sonra ‘’kapıda ödeme’’ seçeneğini işaretlediğinizde gerekli bilgiler ekranınızda görünecektir. Kapıda ödeme bedeli sipariş ve kargo tutarı haricinde 20 TL’dir.
Konuya istinaden firmamız ile sesli ya da yazılı iletişim kanallarından durumu görüşebilirsiniz fakat bazı durumlarda detaylı kayıt görüntülenemeyeceği için öncelikle bankanız ile görüşme sağlamanızı rica ederiz. Ek olarak bankanızdan SMS ile gelen 3D güvenlik kodunu doğru tuşladığınızdan emin olmanızı rica ederiz.
Web sitemizde ve mobil uygulamamızdaki sol üst köşede bulunan ‘MENÜ’ butonundan ilgili alana geçerek inceleyebilir ya da site arama çubuğuna ürün adı, ISBN kodu gibi bilgileri yazarak ilgili ürüne ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürün sonuçlarda çıkmıyorsa ürünün sitemizde satışı olmayabilir.
Web sitemizde ve mobil uygulamamızda üyeliğinize giriş yaptıktan sonra ‘Siparişlerim’ seçeneğini tıklayarak görüntülediğiniz sipariş numaranızın üzerine tıkladığınızda ise sipariş detayınızı görüntüleyebilirsiniz.
Talep etmiş olduğunuz ürünün, varsa ön satış bilgisini sipariş verirken ürün içeriğinden görüntüleyebilirsiniz. Ön satışta olan ürünün çıkış tarihi ürün detaylarında görünmektedir. Eğer siparişinize bu ürünü eklediyseniz siparişinizin tarafınıza teslim süresi parçalı gönderim yapmadığımız için ilgili ürünün çıkış tarihinden sonra olacaktır.